Robert Obst odchodzi z Pogoni

Wychowanek Pogoni Robert Obst 1 lipca stanie się wolnym zawodnikiem. Piłkarz rozpoczął okres przygotowawczy z Dumą Pomorza, ale dziś trener Kosta Runjaic poinformował go, że nie znajdzie się w kadrze na obóz przygotowawczy we Wronkach.

W Pogoni Szczecin Obst zaliczył 15 oficjalnych spotkań (13 w Lotto Ekstraklasie i 2 w Pucharze Polski). Strzelił jednego gola. Przez ostatni rok Obst był wypożyczony do I-ligowych Wigier Suwałki. Latem wrócił do Szczecina, by spróbować swoich sił w zespole trenera Kosty Runjaica. Po 10 dniach wspólnych przygotowań szkoleniowiec podjął decyzję, że nie zabierze piłkarza na zgrupowanie do Wronek.

1 lipca wygaśnie kontrakt piłkarza z Pogonią i stanie się wolnym zawodnikiem. – Dziękuję Robertowi za lata spędzone w naszym klubie – mówi Dariusz Adamczuk. – Czasami bywa tak, że zawodowy piłkarz musi szukać szczęścia poza macierzystym klubem. Sam to przerabiałem, więc wiem, co mówię. Wszyscy w Pogoni życzymy Robertowi bardzo dobrze i wierzymy, że już niedługo spotkamy się na ekstraklasowym szlaku.

Źródło Pogoń Szczecin S.A.
Źródló fotografii: Pogoń Szczecin S.A.

Dawid Klich

Redaktor naczelny. Mąż Ani, ojciec Jasia. Kibic Pogoni Szczecin. Paprykarz urodzony w PRL. Zafascynowany historią Pomorza.

Dawid Klich

Dawid Klich

Redaktor naczelny. Mąż Ani, ojciec Jasia. Kibic Pogoni Szczecin. Paprykarz urodzony w PRL. Zafascynowany historią Pomorza.

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o