Dawid Klich | 22.04.2024, 09:14 |Wybory
PKW opublikowała wyniki II tury wyborów na stanowisko Wójta Gminy Dobra. Poniżej wyniki kandydatek w poszczególnych obwodach.

Magdalena Zagrodzka – KWW Magdaleny Zagrodzkiej

Numer komisjiGraniceLiczba głosów
I tura
Procent głosów
I tura
Liczba głosów
II tura
Procent głosów
II tura
1Część Sołectwa Dobra obejmująca miejscowość Dobra: Dobra nr 100, ulice: Dobrawki, Dolina Mgieł, Graniczna od nr 24 do końca, Karmazynowa, Karpacka, Kosodrzewiny, Krajobrazowa, Lawendowa, Lazurowa, Okrężna, Osiedlowa, Piesza, Plenerowa, Poetycka, Porcelanowa, Projektowa, Przyjazna, Przyjemna, Przytulna, Rajskiego Ogrodu, Spacerowa, Spełnionych Marzeń, Storczykowa, Szczecińska, Słoneczna Dolina, Trzcinowa, Turkusowa, Wiklinowa, Zagrodowa, Zakątek, Zielona Dolina, Zielona Górka14716,12%31747,17%
2Sołectwo Dołuje z miejscowością: Kościno, Sołectwo Skarbimierzyce z miejscowością: Redlica48443,60%57165,03%
3Część Sołectwa Mierzyn obejmująca ulice: Afrodyty, Amaltei, Artemidy, Bakaliowa, Barwna, Baśniowa, Bobrów, Cisowa, Czeremchowa, Demeter, Ekologiczna, Gerarda, Gronowska, Herkulesa, Hermesa, Horyzontalna, Izydy, Jarzębinowa, Jolanty, Kaliny, Kameralna, Klonowa, Kokosowa, Kolorowa, Lubieszyńska, Łukasińskiego, Malownicza, Marcepanowa, Margaretki, Miła, Modrzewiowa, Morenowa, Morska, Na Olimpie, Nad Stobnicą, Nasienna, Orfeusza, Osiedle pod Lipami, Osiedle nad Stawem, Ozdobna, Pawła, Piotra, Poprzeczna, Poranna, Posejdona, Promienista, Prosta, Prostopadła, Przyrodnicza, Radosna, Rolnicza, Równa, Ryszarda, Seleny, Sezamkowa, Sosnowa, Śliczna, Świerkowa, Tamaryszkowa, Tarniny, Temidy, Tęczowa, Tomasza, Tytusa, Waniliowa, Wąska, Wenus, Wędrowna, Wichrowa, Widokowa, Wiejska, Wspaniała, Wspólna, Zeusa, Źródlana, Dereniowa, Lubczykowa, Niezapominajki1 06758,76%98673,53%
4Sołectwo Wołczkowo41138,85%45460,21%
5Część Sołectwa Mierzyn obejmująca ulice: Akacjowa, Aksamitna, Alicji, Archeologiczna, Brzozowa, Cedrowa, Długa, Elżbiety, Epokowa, Gabriela, Grabowa, Grafitowa, Historyczna, Jagny, Jakuba, Jerzego, Kamienna, Komercyjna, Krzemienna, Krzywa, Księżycowa, Leszczynowa, Leszka, Łużycka, Macieja, Majowa, Mileny, Mirtowa, Natalii, Ogrodowa, Osiedle Słoneczne Ogrody, Pauliny, Podgórna, Polna, Romańska, Rusałki, Słoneczna, Słowiańska, Teresy, Topolowa, Truskawkowa, Wesoła, Wierzbowa, Wykopaliskowa, Zaciszna, Zakładowa, Zgodna, Żurawinowa76657,94%76074,44%
6Część Sołectwa Bezrzecze obejmująca ulice: Ametystowa, Brylantowa, Diamentowa, Drozdowa, Dworska, Górna, Herbaciana, Jaspisowa, Karmelowa, Koralowa, Kościelna, Na Wzgórzu, Nad Ruczajem, Nastrojowa, Nowoleśna, Nowowiejska, Osiedle Leśne, Pańska, Podleśna, Promienna, Rajska, Sosnowa, Spokojna, Starowiejska, Szafirowa, Szkolna, Urocza, Wilanowska, Willowa, Wronia52839,79%55861,73%
7Sołectwo Buk3223,02%6150,41%
8Część Sołectwa Bezrzecze obejmująca ulice: Aloesowa, Anyżkowa, Azaliowa, Bazyliowa, Berberysowa, Bluszczowa, Bukszpanowa, Cynamonowa, Dolina Słońca, Holenderska, Imbirowa, Jesionowa, Kminkowa, Korzenna, Maciejki, Mahoniowa, Miętowa, Miodowa, Parkowa, Perłowa, Platynowa, Tymiankowa, Zaściankowa, Ziołowa, Goździkowa39338,83%53073,00%
9Część Sołectwa Mierzyn obejmująca ulice: Bajkowa, Europejska, Genewska, Gwiezdna, Mierzyńska, Milenijna, Podmiejska, Spółdzielców, Welecka, Wenecka, Wiatraczna, Wiedeńska, Za Wiatrakiem50755,47%50873,73%
10Sołectwo Wąwelnica z miejscowością: Lubieszyn5438,03%4762,67%
11Sołectwo Stolec1215,38%3047,62%
12Sołectwo Rzędziny1929,23%3663,16%
13Sołectwo Łęgi5239,10%6668,75%
14Sołectwo Grzepnica z miejscowościami: Płochocin, Sławoszewo13538,35%18466,67%
15Część Sołectwa Dobra obejmująca miejscowość Dobra ulice: Bananowa, Białej Brzozy, Biedronki, Borowikowa, Borówkowa, Bukowa, Cesarska, Chabrowa, Cykady, Cyprysowa, Czajki, Daglezji, Daktylowa, Dereszowa, Derkacza, Dębowa, Fantazja, Frezjowa, Graniczna od nr 1 do nr 23, Hebanowa, Husarska, Iglasta, Jagodowa, Jaworowa, Jaśminowa, Jeździecka, Jodłowa, Kameliowa, Kaczeńcowa, Kasztanowa, Klasztorna, Konwaliowa, Limonkowa, Migdałowa, Na Stoku, Nagietkowa, Oliwkowa, Orzechowa, Paproci, Platanowa, Pod Lasem, Pod Sosnami, Poziomkowa, Róży Wiatrów, Rudawki, Rycerska, Rzekotki, Salamandry, Sasankowa, Sekwojowa, Sportowa, Stokrotki, Szafranowa, Szczęśliwa, Traszki, Tulipanowa, Ułańska, Ważki, Wichrowe Wzgórze, Widok, Zagajnikowa17415,45%37045,23%
Razem4 7815 47864,52%
Źródło: PKW

Joanna Napiwodzka – KKW Koalicja Obywatelska

Numer komisjiGraniceLiczba głosów
I tura
Procent głosów
I tura
Liczba głosów
II tura
Procent głosów
II tura
1Część Sołectwa Dobra obejmująca miejscowość Dobra: Dobra nr 100, ulice: Dobrawki, Dolina Mgieł, Graniczna od nr 24 do końca, Karmazynowa, Karpacka, Kosodrzewiny, Krajobrazowa, Lawendowa, Lazurowa, Okrężna, Osiedlowa, Piesza, Plenerowa, Poetycka, Porcelanowa, Projektowa, Przyjazna, Przyjemna, Przytulna, Rajskiego Ogrodu, Spacerowa, Spełnionych Marzeń, Storczykowa, Szczecińska, Słoneczna Dolina, Trzcinowa, Turkusowa, Wiklinowa, Zagrodowa, Zakątek, Zielona Dolina, Zielona Górka15216,67%35552,83%
2Sołectwo Dołuje z miejscowością: Kościno, Sołectwo Skarbimierzyce z miejscowością: Redlica26223,60%30734,97%
3Część Sołectwa Mierzyn obejmująca ulice: Afrodyty, Amaltei, Artemidy, Bakaliowa, Barwna, Baśniowa, Bobrów, Cisowa, Czeremchowa, Demeter, Ekologiczna, Gerarda, Gronowska, Herkulesa, Hermesa, Horyzontalna, Izydy, Jarzębinowa, Jolanty, Kaliny, Kameralna, Klonowa, Kokosowa, Kolorowa, Lubieszyńska, Łukasińskiego, Malownicza, Marcepanowa, Margaretki, Miła, Modrzewiowa, Morenowa, Morska, Na Olimpie, Nad Stobnicą, Nasienna, Orfeusza, Osiedle pod Lipami, Osiedle nad Stawem, Ozdobna, Pawła, Piotra, Poprzeczna, Poranna, Posejdona, Promienista, Prosta, Prostopadła, Przyrodnicza, Radosna, Rolnicza, Równa, Ryszarda, Seleny, Sezamkowa, Sosnowa, Śliczna, Świerkowa, Tamaryszkowa, Tarniny, Temidy, Tęczowa, Tomasza, Tytusa, Waniliowa, Wąska, Wenus, Wędrowna, Wichrowa, Widokowa, Wiejska, Wspaniała, Wspólna, Zeusa, Źródlana, Dereniowa, Lubczykowa, Niezapominajki39921,97%35526,47%
4Sołectwo Wołczkowo19017,96%30039,79%
5Część Sołectwa Mierzyn obejmująca ulice: Akacjowa, Aksamitna, Alicji, Archeologiczna, Brzozowa, Cedrowa, Długa, Elżbiety, Epokowa, Gabriela, Grabowa, Grafitowa, Historyczna, Jagny, Jakuba, Jerzego, Kamienna, Komercyjna, Krzemienna, Krzywa, Księżycowa, Leszczynowa, Leszka, Łużycka, Macieja, Majowa, Mileny, Mirtowa, Natalii, Ogrodowa, Osiedle Słoneczne Ogrody, Pauliny, Podgórna, Polna, Romańska, Rusałki, Słoneczna, Słowiańska, Teresy, Topolowa, Truskawkowa, Wesoła, Wierzbowa, Wykopaliskowa, Zaciszna, Zakładowa, Zgodna, Żurawinowa30322,92%26125,56%
6Część Sołectwa Bezrzecze obejmująca ulice: Ametystowa, Brylantowa, Diamentowa, Drozdowa, Dworska, Górna, Herbaciana, Jaspisowa, Karmelowa, Koralowa, Kościelna, Na Wzgórzu, Nad Ruczajem, Nastrojowa, Nowoleśna, Nowowiejska, Osiedle Leśne, Pańska, Podleśna, Promienna, Rajska, Sosnowa, Spokojna, Starowiejska, Szafirowa, Szkolna, Urocza, Wilanowska, Willowa, Wronia25118,91%34638,27%
7Sołectwo Buk128,63%6049,59%
8Część Sołectwa Bezrzecze obejmująca ulice: Aloesowa, Anyżkowa, Azaliowa, Bazyliowa, Berberysowa, Bluszczowa, Bukszpanowa, Cynamonowa, Dolina Słońca, Holenderska, Imbirowa, Jesionowa, Kminkowa, Korzenna, Maciejki, Mahoniowa, Miętowa, Miodowa, Parkowa, Perłowa, Platynowa, Tymiankowa, Zaściankowa, Ziołowa, Goździkowa13012,85%19627,00%
9Część Sołectwa Mierzyn obejmująca ulice: Bajkowa, Europejska, Genewska, Gwiezdna, Mierzyńska, Milenijna, Podmiejska, Spółdzielców, Welecka, Wenecka, Wiatraczna, Wiedeńska, Za Wiatrakiem20422,32%18126,27%
10Sołectwo Wąwelnica z miejscowością: Lubieszyn2618,31%2837,33%
11Sołectwo Stolec22,56%3352,38%
12Sołectwo Rzędziny46,15%2136,84%
13Sołectwo Łęgi64,51%3031,25%
14Sołectwo Grzepnica z miejscowościami: Płochocin, Sławoszewo6518,47%9233,33%
15Część Sołectwa Dobra obejmująca miejscowość Dobra ulice: Bananowa, Białej Brzozy, Biedronki, Borowikowa, Borówkowa, Bukowa, Cesarska, Chabrowa, Cykady, Cyprysowa, Czajki, Daglezji, Daktylowa, Dereszowa, Derkacza, Dębowa, Fantazja, Frezjowa, Graniczna od nr 1 do nr 23, Hebanowa, Husarska, Iglasta, Jagodowa, Jaworowa, Jaśminowa, Jeździecka, Jodłowa, Kameliowa, Kaczeńcowa, Kasztanowa, Klasztorna, Konwaliowa, Limonkowa, Migdałowa, Na Stoku, Nagietkowa, Oliwkowa, Orzechowa, Paproci, Platanowa, Pod Lasem, Pod Sosnami, Poziomkowa, Róży Wiatrów, Rudawki, Rycerska, Rzekotki, Salamandry, Sasankowa, Sekwojowa, Sportowa, Stokrotki, Szafranowa, Szczęśliwa, Traszki, Tulipanowa, Ułańska, Ważki, Wichrowe Wzgórze, Widok, Zagajnikowa19717,50%44854,77%
Razem2 2033 01335,48%
Źródło: PKW