Bezrzecze domaga się remontu Górnej

Podziel się
W związku z katastrofalnym stanem ulic Górnej i Koralowej w Bezrzeczu, gm. Dobra (Szczecińska) znajdujących się w ciągu drogi powiatowej 3916Z, MY-MIESZKAŃCY zmuszeni jesteśmy wyjść na ulicę i pokazać swoje niezadowolenie.

Chcemy by władze Powiatu Police potraktowali nas poważnie, chcemy nowej i bezpiecznej drogi do domów, szkół i pracy! Droga, o której mowa jest jednym z najbardziej obciążanych ruchem kołowym ciągów w powiecie. Stanowi ona trzon ruchu lokalnego w Berzeczu (jedyny dojazd do osiedli mieszkaniowych, szkoły oraz sklepów handlowych), jednocześnie pełniąc rolę istotnego szlaku tranzytowego do i ze Szczecina dla wielu mieszkańców innych miejscowości tak gminy Dobra, jak i powiatu polickiego.

Ulice te służą także trzem liniom autobusowym i ciężkiemu transportowi drogowemu czy wzrastającemu ruchowi sprzętu budowlanego. Na bardzo wąskim chodniku wzdłuż tej drogi, szczególnie w godzinach porannych, występuje także wzmożony ruch pieszych w tym dzieci idących do szkoły podstawowej mieszczącej się przy ul. Górnej. W przypadku opadów atmosferycznych, przy braku odwodnienia jezdni nie jest możliwe bezpieczne poruszanie się tym chodnikiem.

Źródło: mojebezrzecze.pl

Autor

Aries

Współpracownik redlica.pl Wnikliwy obserwator wiadomości z Gminy Dobra

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

code

Polecamy
Archiwum