Za dychę na Arkę

Udzieliła Wam się atmosfera pięknego święta, którą wspólnie stworzyliśmy w sobotę? Nam także! Dlatego też Zarząd Pogoni Szczecin SA podjął decyzję, że na najbliższy mecz z Arką Gdynia (5 maja, g. 18) bilety na wszystkie strefy* kosztować będą 10 złotych!

Chcecie więcej? Jeśli spotkanie z gdynianami obejrzy z trybun przynajmniej 10 tysięcy kibiców, wejściówki na ostatni domowy mecz w sezonie z Lechią Gdańsk (12 maja, g. 15.30) również kosztować będą „dychę”!

Sprzedaż wejściówek na mecz z Arką Gdynia rozpocznie się już o północy! Bilety w cenie 10 złotych można nabywać w serwisie internetowym oraz w punktach stacjonarnych (zgodnie z ich godzinami funkcjonowania. Pamiętajcie, że 1 i 3 maja to dni wolne od pracy, w te dni wejściówki zakupicie jedynie poprzez internet**).

Podobnie jak przy okazji ostatniego spotkania z Sandecją Nowy Sącz, codziennie będziemy informować o bieżącej frekwencji. Jeśli 5 maja stawicie się na trybunach w sile ponad 10 000 osób, to w nagrodę dzień później otworzymy sprzedaż biletów na mecz z Lechią – również w cenie 10 złotych. A jeśli – w co nie wierzymy – na meczu z Arką frekwencja będzie niższa, wówczas na spotkanie z Lechią obowiązywać będzie standardowy cennik.

Grupie około 200 osób, które zdążyły już zakupić bilet na spotkanie z Arką, proponujemy oczywiście zwrot pieniędzy. Rekompensatę chcemy zaoferować również karnetowiczom. O jej formie poinformujemy osobnym komunikatem w najbliższy poniedziałek. Zależy nam, by podtrzymać w Szczecinie atmosferę piłkarskiego święta podczas kolejnych spotkań i nie chcemy, by ktokolwiek czuł się pokrzywdzony!

* nie dotyczy biletów VIP
** w związku z promocją nie będzie obowiązywać dodatkowa zniżka 10% na zakup biletów poprzez internet.

Źródło: Pogoń Szczecin SA

Redaktor naczelny. Mąż Ani, ojciec Jasia. Kibic Pogoni Szczecin. Paprykarz urodzony w PRL. Zafascynowany historią Pomorza.

Przeczytaj także:
Dave

Dave

Redaktor naczelny. Mąż Ani, ojciec Jasia. Kibic Pogoni Szczecin. Paprykarz urodzony w PRL. Zafascynowany historią Pomorza.

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o

Polecamy

Privacy Preference Center