Głosujemy na Wirtualne Muzeum Pogoni!

Podziel się:
Równo o godzinie 9:00 rozpoczęło się głosowanie w najnowszej edycji Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego! Zachęcamy wszystkich kibiców i sympatyków Pogoni Szczecin do oddawania głosów na projekt Wirtualnego Muzeum Pogoni Szczecin zgłoszony przez fanów Dumy Pomorza!

Swoje głosy oddać można pod adresem https://sboglosowanie.szczecin.eu/voting/getToken

Głosowanie trwać będzie przez najbliższe dwa tygodnie. My oczywiście mamy w nim swój projekt i zachęcamy Was, aby oddać po 2 głosy na właśnie na niego!

Projekt Wirtualnego Muzeum Pogoni Szczecin jest zupełną nowością i innowacją! Łączy ze sobą świat rzeczywisty i wirtualny! Ma on swoje trzy części. Pierwsza, to internetowa platforma pełniąca rolę wirtualnego muzeum Pogoni Szczecin. Druga to wielkoformatowe murale na ulicach naszego miasta w granatowo-bordowych barwach. Każdy z nich będzie odpowiednio przygotowany tematycznie, a zamieszczony na nich kod QR będzie przenosił nas do Wirtualnego Muzeum Pogoni Szczecin. Trzecia część projektu to patroni naszych lokalnych Orlików. Punkt ten zawiera zamieszczenie tablic informacyjnych i pamiątkowych na temat ważnych postaci z historii klubu. Tablice na wszystkich Orlikach w Szczecinie także wyposażone będą w kod QR, który będzie przenosił zainteresowaną osobę do Wirtualnego Muzeum Pogoni Szczecin!

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW O NASZYM PROJEKCIE ZNAJDZIESZ TUTAJ! 

Orlik Włodzimierza Obsta? Orlik Mariana Kielca? Orlik Marka Leśniaka? Wielkie granatowo-bordowe murale na ulicach naszego miasta? Zróbmy to razem! Oddaj dwa głosy na projekt numer 13 na liście ogólnomiejskiej! PAMIĘTAJ MOŻESZ ODDAĆ DWA GŁOSY NA JEDEN PROJEKT! PAMIĘTAJ TEŻ, ŻE GŁOSOWAĆ MOŻE TAKŻE TWOJE NIEPEŁNOLETNIE DZIECKO! MOŻE TO ZROBIĆ KAŻDY MIESZKANIEC SZCZECINA! NIE MUSISZ BYĆ ZAMELDOWANY W MIEŚCIE, WYSTARCZY, ŻE OŚWIADCZYSZ, ŻE W NIM MIESZKASZ!

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE DOTYCZĄCE GŁOSOWANIA:

Kto może głosować?
Głosować może każdy mieszkaniec Szczecina, bez względu na wiek. Nie trzeba być pełnoletnim, nie trzeba być zameldowanym w  Szczecinie.

Ile głosów możemy oddać?
Każdy Mieszkaniec dysponuje 5 głosami: może oddać dwa głosy na projekty ogólnomiejskie oraz trzy głosy na projekty lokalne. Na jeden projekt można oddać maksymalnie dwa głosy.

Głosowanie na projekty nie jest poddane rejonizacji. Można oddać głos lub głosy na wybrane projekty z dowolnej lokalizacji.  Można też oddać mniej niż 5 głosów.

RAZEM WSZYSCY! DLA POGONI, DLA SZCZECINA! #MuzeumDlaPogoni!

Źródło: Pogoń Szczecin