Zakład wygrany! Na Lechię za dychę!

Zrobiliście to! Decydujący o utrzymaniu w Lotto Ekstraklasie mecz oglądaliście z trybun w liczbie ponad 10 tysięcy osób! A to znaczy, że wygraliście zakład z klubem i bilety na mecz z Lechią Gdańsk (12 maja, g. 15.30) kosztować będą 10 złotych – Taki komunikat ukazał się na stronie oficjalnej Pogoni Szczecin

Były już i urodziny, i poprawiny, a teraz czas z w dobrym stylu zakończyć sezon w Szczecinie!

Odpowiadamy też na najczęstsze pytania, które pojawiają się w pierwszych godzinach po wystartowaniu akcji: 1 kibic może zakupić dowolną liczbę biletów dla kibiców posiadających Kartę Kibica. Musi znać ich numery PESEL. Przy zakupie nie musi okazywać Karty Kibica. Bilety w promocyjnej cenie nie obowiązują na sektory 19-20 VIP. W związku z promocją nie obowiązuje 10% zniżka na bilety nabywane w systemie on-line.

Osoby niepełnosprawne będą mogły obejrzeć to spotkanie za darmo. Podstawą do otrzymania wejściówki będzie okazanie legitymacji. Bezpłatne bilety czekają też na kibiców urodzonych w roku 1948 i starszych. W tym sezonie seniorzy oglądają domowe mecze Portowców bezpłatnie.

Internetowa sprzedaż biletów rozpocznie się już o północy. Stacjonarna w niedzielę od g. 12 (w CHR Galaxy i Galerii Gryf, klubowy Fanshop tego dnia będzie nieczynny). Od poniedziałku sprzedaż trwać będzie już we wszystkich punktach zgodnie z godzinami ich funkcjonowania. Nie czekajcie i jak najwcześniej rezerwujcie najlepsze miejsca na stadionie! Poprzednie dwa mecze „na Twardowskiego” oglądało ponad 15 i ponad 10 tysięcy osób. Jesteśmy przekonani, że również podczas spotkania z Lechią Gdańsk frekwencja będzie pięciocyfrowa. Wiemy, że stać Was na to!

Informacja organizacyjna: Miejsca w rzędzie 0 w sektorach 1-9 oraz 24 to miejsca przeznaczone dla kibiców poruszających się na wózkach inwalidzkich. Prosimy pamiętać o tym przy dokonywaniu zakupów.

Źródło: Pogoń Szczecin

Redaktor naczelny. Mąż Ani, ojciec Jasia. Kibic Pogoni Szczecin. Paprykarz urodzony w PRL. Zafascynowany historią Pomorza.

Przeczytaj także:
Dave

Dave

Redaktor naczelny. Mąż Ani, ojciec Jasia. Kibic Pogoni Szczecin. Paprykarz urodzony w PRL. Zafascynowany historią Pomorza.

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o

Polecamy

Privacy Preference Center