Heather Seybert odchodzi z kobiecej Pogoni

Amerykańska pomocniczka Heather Seybert odchodzi z Pogoni Szczecin.

Seybert dołączyła do kobiecej Dumy Pomorza w sierpniu 2023 roku. Zagrała w dziewięciu oficjalnych spotkaniach Orlen Ekstraligi, w których zaliczyła jedną asystę. W drużynie prowadzonej przez trenera Piotra Łęczyńskiego, która aktualnie jest liderem Orlen Ekstraligi, wyróżniała się świetnym przygotowaniem motorycznym oraz walecznością.

Amerykanka w kilku słowach zdecydowała się umotywować swoją decyzję.

Drodzy Portowcy,

z głębokim smutkiem i nostalgią chciałabym ogłosić moje pożegnanie z Pogonią. To dla mnie niezwykle trudny moment, bo przez kilka miesięcy rundy jesiennej nosiłam z dumą granatowo-bordowe barwy tego wspaniałego zespołu.

Moje odejście jest spowodowane kwestiami osobistymi oraz rodzinnymi. Po zakończeniu rundy oraz powrocie do rodzinnych Stanów Zjednoczonych podjęłam bardzo trudną dla mnie decyzję, że na dzień dzisiejszy zawieszam swoją karierę piłkarską. Choć na ten moment żegnam się z rolą zawodniczki, obiecuję, że pozostanę zawsze związana z Pogonią Szczecin. Dziękuję za wsparcie i ciepłe słowa, jakie otrzymałam od Was przez ostatnie miesiące. To niesamowite doświadczenie, które na zawsze pozostanie w moim sercu.

Pogoń Szczecin to najlepszy klub, w którym miałam okazję być, a reprezentowanie granatowo-bordowych barw było dla mnie zaszczytem. Organizacyjnie Pogoń stoi w czołówce, każdy w Klubie na samym początku przyjął mnie bardzo dobrze i za to chciałabym Wam również podziękować. Dziękuję również wszystkim koleżankom, z którymi mogłam dzielić szatnię, całemu sztabowi szkoleniowemu, wszystkim pracownikom Klubu, prezesowi Arturowi Dmowskiemu. A także Wam – wszystkim kibicom Pogoni. Do zobaczenia!

Heather Seybert

Droga Heather – dziękujemy Ci za czas spędzony w kobiecej Dumie Pomorza. Każdego dnia pobytu w Klubie wkładałaś całe serce w pracę na treningach oraz podczas meczów. Zawsze dawałaś z siebie wszystko. Powodzenia, „Hedi”!

Źródło: Pogoń Szczecin