Chcesz regularnie oglądać mecze Dumy Pomorza na naszym obiekcie, a jednocześnie czynić dobro? Mamy rozwiązanie na połączenie obu tych potrzeb w postaci akcji, która jest z nami już od wielu lat. Centra krwiodawstwa potrzebują wsparcia, zatem to ten moment, kiedy musicie pojawić się Wy – kibice Pogoni Szczecin.

Hej bohaterowie, jesteście tutaj? Konsolidujemy szyki, zbieramy się w potężnej liczbie i przechodzimy do działania! „Granatowo-bordowa krew” musi wrócić w wielkim stylu i znów rozgrzać wasze serca. Wiemy, że nie potrzebujecie dodatkowej mobilizacji, ale chcemy Was uhonorować za przejawy troski o innych, potrzebujących ludzi. Za każde zaświadczenie wydane przez Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Szczecinie będziemy przekazywać po jednym bilecie na mecze Dumy Pomorza.  Tradycyjnie przygotujemy również nagrody dla trójki najhojniejszych dawczyń oraz dawców, które zostaną wręczone za kilka miesięcy. Z jedną istotną adnotacją – uhonorujemy osoby, które w okresie jednego cyklu oddadzą krew/składniki przynajmniej dwa razy.

Z nami naprawdę warto pomagać! Cały czas można też odbierać nagrody za wyniki poprzedniej edycji. Więcej informacji o tym tutaj -> kliknij.

Jak w ogóle zdobyć wspominane zaświadczenie? W Centrum Krwiodawstwa (al. Wojska Polskiego 80/82) przy oddawaniu krwi należy podać hasło „Pogoń Szczecin”. Otrzyma się wtedy specjalne zaświadczenie, uprawniające do odbioru bezpłatnych zaproszeń na mecze Pogoni w Szczecinie. Zaświadczenia będzie można wymienić na bilety w Punkcie Obsługi Kibica na Stadionie Miejskim im. Floriana Krygiera (pawilon kas przy trybunie B, od poniedziałku do piątku, w g. 12-18). Pamiętajcie, że honorowane są jedynie dokumenty ze specjalną pieczątką z herbem Pogoni oraz hasłem „Granatowo-Bordowa krew”.

Tak, to ten czas. Czas na Waszą inicjatywę!

___________________________

Kto może oddać krew?
Każdy zdrowy kibic klubu, który:
– ukończył 18 lat i nie przekroczył 65. roku życia
– legitymuje się dowodem osobistym

Chcesz zostać dawcą krwi?
– w ciągu doby poprzedzającej oddanie krwi wypij przynajmniej 2 litry płynów (woda mineralna, soki)
– bądź wyspany
– spożyj lekki posiłek (np. pieczywo, chuda wędlina, dżem)
– jeśli palisz, ogranicz palenie papierosów
– nie zgłaszaj się, jeśli jesteś przeziębiony lub przyjmujesz leki
– nie przychodź po spożyciu alkoholu

Źródło: Pogoń Szczecin