Skip to content
Teatr Polski w Szczecinie

Organizator

Teatr Polski w Szczecinie
Telefon:
91 433 00 90
Strona internetowa:
https://www.teatrpolski.eu/

Miejsce

Scena Kameralna Nowy Browar
ul. Partyzantów 2, Szczecin
Kategoria

Kiedy

29 stycznia 2022

Godzina

19:00

Koszt

Płatna

My hrabiny nie płaczemy

Podziel się:
My hrabiny nie płaczemy” – autorski spektakl Olgi Adamskiej z akompaniamentem akordeonu w rękach Romana Rydza. Recepta na to jak godzić się z przemijaniem nie rezygnując z siebie i swoich pragnień oraz jak znaleźć wolność i autonomię bez wyzbywania się miłości do mężczyzn.

Olga Adamska świeżo i inteligentnie podchodzi do najpopularniejszych tematów, takich jak: życie, aktywności, marzenia, wszelakie związki i relacje damsko-męskie. Przedstawia je z kobiecego punktu widzenia, lecz spektakl nie jest adresowany wyłącznie do publiczności żeńskiej.

Mówione i śpiewane zabawne i wzruszające historie oparte są na celnej obserwacji współczesnej codzienności. Aktorka przekazuje receptę na to jak być dzisiaj kobietą, która lubi i ceni siebie. Poczucie humoru i dystans, błyskotliwość i ironia z dużą dozą ciepła i zrozumienia – w monologach Olgi Adamskiej można rozpoznać własne doświadczenia i roześmiać się terapeutycznie. W przeważającej większości dowcipne monologi debiutującej poza Internetami Anny Ołów Wachowicz.

Obsada:
Olga Adamska
Roman Rydz


Polityka prywatności | Regulamin portalu
Copyright © 2010-2021 redlica.pl