Kamil Drygas 50 (k), 72 (k), Krystian Getinger 56 (s), Kóstas Triantafyllópoulos 88 – Grzegorz Tomasiewicz 34

1. Dante Stipica – 2. Jakub Bartkowski, 13. Konstantinos Triantafyllopoulos, 23. Benedikt Zech, 97. Luis Mata – 18. Michał Kuchaczyk (Fornalczyk 87′), 14. Kamil Drygas (Łęgowski 90+3′), 64. Kacper Kozłowski (Smoliński 75′), 27. Sebastian Kowalczyk (Kurzawa 46′) – 10. Luka Zahović (Jean Carlos 46′) , 9. Piotr Parzyszek

13. Rafał Strączek – 11. Maksymilian Sitek (Kłos 74′) , 32. Jonathan de Amo, 21. Mateusz Matras, 6. Marcin Flis, 23. Krystian Getinger – 20. Grzegorz Tomasiewicz, 8. Maciej Urbańczyk (Domański 77′), 27. Marcin Budziński (Granuld 61′) 10. Mateusz Mak – 92. Aleksandyr Kolev. (Janowski 46′)

Żółte kartki:

Jonathan de Amo, Mateusz Żyro, Maciej Domański

Wypowiedzi trenerów:

Kosta Runjaic, trener Pogoni Szczecin:
Myślę, że to było zasłużone zwycięstwo i jego rozmiary też są zasłużone. W pierwszej połowie byliśmy ambitni, graliśmy do przodu, ale jak to w piłce bywa, jedna akcja i jest 0:1. W przerwie byliśmy spokojni. Wiedzieliśmy, że możemy odwrócić losy meczu. Bramki padły w odpowiednim momencie. Mieliśmy wiele energii. Zawodnicy do końca meczu bardzo ambitnie grali. Na pewno dziś dobrze wszystko się zgrało, choć rywale mieli okazje na 3:2. Jesteśmy bardzo zadowoleni.

Adam Majewski, trener Stali Mielec:
Z przebiegu całego spotkania Pogoń była zespołem lepszym. Wiedzieliśmy, że nie możemy tu przyjechać, żeby prowadzić otwartą grę. Postawiliśmy na zorganizowaną defensywę. W pierwszej połowie popisaliśmy stuprocentową skutecznością, bo w odpowiednim momencie zdobyliśmy gola i prowadzenie utrzymaliśmy do przerwy. No cóż, straciliśmy 4 bramki po stałych fragmentach gry. W tym sezonie jeszcze nie straciliśmy bramki w ten sposób. Ręka przypadkowa i gol uskrzydlił Pogoń. Generalnie im później tym gorzej, ale mieliśmy swoje okazje w drugiej połowie i można było pokusić się o jedną czy dwie bramki. Natomiast Pogoń później już kontrolowała mecz i wygrała ten mecz zasłużenie.

Źródło: Pogoń Szczecin SA