Komisje Stałe Rady Gminy Dobra

Na II sesji Rady Gminy Dobra radni wybrali składy stałych komisji Rady Gminy Dobra IX kadencji.

Komisja Finansów i Budżetu Rady Gminy Dobra

  • Bartłomiej Łukasz Miluch – przewodniczący komisji (KWW Grzegorz Śliwiński Koalicja Samorządowa)
  • Mateusz Roman Maciejewski – wiceprzewodniczący komisji (Koalicja Obywatelska)
  • Grzegorz Śliwiński (KWW Grzegorz Śliwiński Koalicja Samorządowa)
  • Iwona Agnieszka Kłosowska (Koalicja Obywatelska)
  • Monika Rasińska (KWW Magdaleny Zagrodzkiej

Głosowanie: 

Głosy zaGłosy wstrzymująceGłosy przeciwGłosy nieoddaneNieobecni
121800

Komisja Budownictwa i Rozwoju Gospodarczego Rady Gminy Dobra

  • Marcin Seweryn Sobierajski – przewodniczący komisji (KWW Grzegorz Śliwiński Koalicja Samorządowa)
  • Mariusz Jędrak – wiceprzewodniczący komisji (KWW Magdaleny Zagrodzkiej)
  • Justyna Suska-Sas (Koalicja Obywatelska)
  • Katarzyna Jadwiga Ciurzyńska (KWW Magdaleny Zagrodzkiej)
  • Mariusz Antoni Lindner (KWW Kitlas – Dobra Platforma)

Głosowanie:

Głosy zaGłosy wstrzymująceGłosy przeciwGłosy nieoddaneNieobecni
210000

Komisji Oświaty, Kultury, Zdrowia i Opieki Społecznej Rady Gminy Dobra

  • Iwona Agnieszka Kłosowska – przewodnicząca komisji (Koalicja Obywatelska)
  • Bogusław Kozioł – wiceprzewodniczący komisji (KWW Bogusław Kozioł Aktywni dla Gminy Dobra)
  • Justyna Suska-Sas (Koalicja Obywatelska)
  • Mateusz Roman Maciejewski (Koalicja Obywatelska)
  • Monika Agnieszka Duziak-Kowalska (KWW Magdaleny Zagrodzkiej)

Głosowanie:

Głosy zaGłosy wstrzymująceGłosy przeciwGłosy nieoddaneNieobecni
121800

Komisja Skarg, Wniosków i Petycji Rady Gminy Dobra

  • Mariusz Antoni Lindner – przewodnicząca komisji (KWW Kitlas – Dobra Platforma)
  • Piotr Stefan Ryczek (KWW Magdaleny Zagrodzkiej)
  • Marcin Seweryn Sobierajski (KWW Grzegorz Śliwiński Koalicja Samorządowa)
  • Joanna Katarzyna Stankiewicz (Koalicja Obywatelska)
  • Łukasz Andrzej Bojanowski KWW Grzegorz Śliwiński Koalicja Samorządowa)
  • Waldemar Kitlas (KWW Kitlas – Dobra Platforma)
  • Mariusz Jędrak – wiceprzewodniczący komisji (KWW Magdaleny Zagrodzkiej)
  • Monika Agnieszka Duziak-Kowalska (KWW Magdaleny Zagrodzkiej)
  • Monika Rasińska (KWW Magdaleny Zagrodzkiej)

Głosowanie:

Głosy zaGłosy wstrzymująceGłosy przeciwGłosy nieoddaneNieobecni
162300

Komisji Rewizyjnej Rady Gminy Dobra

  • Ewa Krystyna Głowacka – przewodnicząca komisji (KWW Magdaleny Zagrodzkiej)
  • Grzegorz Śliwiński (KWW Grzegorz Śliwiński Koalicja Samorządowa)
  • Joanna Katarzyna Stankiewicz (Koalicja Obywatelska)
  • Paweł Malinowski (KWW Magdaleny Zagrodzkiej)
  • Waldemar Kitlas (KWW Kitlas – Dobra Platforma)
  • Piotr Stefan Ryczek (KWW Magdaleny Zagrodzkiej)

Głosowanie:

Głosy zaGłosy wstrzymująceGłosy przeciwGłosy nieoddaneNieobecni
210000
Dawid Klich | 17.05.2024 |Wiadomości