Bilety na mecz z GKS-em Katowice

Już za tydzień kobieca Duma Pomorza rozegra zaległe spotkanie w ramach 4. kolejki Orlen Ekstraligi kobiet. Do Szczecina przyjedzie lider, a także aktualny mistrz kraju – GKS Katowice. Bilety w cenie dziesięciu złotych trafiły właśnie do sprzedaży – bilety.pogonszczecin.pl.

Przed piłkarkami Pogoni sobotni mecz w Łodzi, po którym rozpoczną przygotowania do starcia z aktualnymi mistrzyniami kraju. Katowiczanki idą jak burza – wygrały wszystkie dotychczasowe spotkania i jeśli utrzymają formę w najbliższej kolejce, do Szczecina przyjadą jako niepokonany zespół. Podopieczne Piotra Łęczyńskiego są w świetnej formie, dzięki czemu mecz z GKS-em będzie z pewnością bardzo interesującym widowiskiem.

Zaległy mecz 4. kolejki Orlen Ekstraligi zostanie rozegrany w piątek, 20 października o godzinie 15:00 na boisku nr 3 Centrum Szkolenia Dzieci i Młodzieży przy Karłowicza. Nowoczesny obiekt posiada zadaszoną trybunę, która może pomieścić ponad 700 widzów. Każdy z nich będzie mógł obejrzeć kobiece zmagania w komfortowych warunkach – bez względu na warunki atmosferyczne.

Wejście na obiekt znajduje się od strony ul. Witkiewicza oraz Karłowicza. Boisko nr 3 usytuowane jest bezpośrednio przy budynku Akademiii. Dla kibiców udostępnione zostaną punkt gastronomiczny oraz sanitariaty, które znajdują się pod trybuną.

Bilety

Bilety w cenie dziesięciu złotych będzie można nabyć od piątku, 13 października, od godziny 12:00 w systemie on-line (bilety.pogonszczecin.pl). Bezpłatne wejściówki będą mogły odebrać dzieci i młodzież do 18. roku życia, a także seniorzy po 65. roku życia, również korzystając z naszego systemu biletowego.

Do sprzedaży nie trafią bilety parkingowe, każdy z kibiców przed rozpoczęciem spotkania będzie mógł bezpłatnie zaparkować swój samochód przed obiektem.

Informacja dla dziennikarzy

Od tego sezonu na domowych spotkaniach Pogoni Szczecin w ramach ligowych oraz pucharowych zmagań upoważniają akredytacje stałe, wydane przez Pogoń Szczecin na rundę jesienną sezonu 2023/24. W przypadku braku przepustki prosimy do czwartku (19 października) do godziny 11:00 o kontakt telefoniczny (tel. 502 208 781) lub mailowy: d.kosinski@pogonszczecin.pl, celem wykonania akredytacji jednorazowej (zawierającej imię, nazwisko, nazwę redakcji oraz rodzaj akredytacji: PRASA/FOTO). Akredytacje będą do odebrania w holu wejściowym budynku Centrum Szkolenia Dzieci i Młodzieży, znajdującego się tuż obok boiska B3.

Trybuna na boisku nr 3 nie posiada trybuny prasowej. W związku z tym dla dziennikarzy wydzielone zostały miejsca w górnym rzędzie sektora B. Fotoreporterów informujemy, że kamizelki FOTO będą do pobrania w holu wejściowym budynku CSDiM.

Źródło: Pogoń Szczecin

Dawid Klich | 14.10.2023 |Wiadomości