Ważne informacje przed wydarzeniem “Gramy dla Dymka”

Już jutro o g. 17:00 na terenie Stadionu Miejskiego im. Floriana Krygiera rozpocznie się wielka, charytatywna rywalizacja piłkarskich gwiazd. Dla zmagającego się ze stwardnieniem zanikowym bocznym Roberta Dymkowskiego zagrają gwiazdy Ekstraklasy, legendarni zawodnicy z wicemistrzowskiej Pogoni z sezonu 2000/01, byli reprezentanci Polski, a także kobieca drużyna Dumy Pomorza. Wybierasz się na wydarzenie? W takim razie zapoznaj się z naszym poradnikiem kibica!

CZY MUSZĘ MIEĆ WYDRUKOWANY BILET?
Kołowrotki otwierają aktywne bilety:
– w formie mobilnej, w aplikacji,
– w formie wydruku pliku “PDF” biletu,
– aktywne na karcie kibica, dla którego kupiono bilet,
– tradycyjne, papierowe, otrzymane przy zakupie w kasie.

JAK DOTRĘ NA STADION?
Na Stadion Miejski im. Floriana Krygiera kibice będą mogli wchodzić od strony ul. Karłowicza, ul. Witkiewicza, a także wejściem głównym od ul. Twardowskiego. 

GDZIE MOGĘ ZAPARKOWAĆ POJAZD?
Parking stadionowy znajduje się od strony ul. Witkiewicza i dostępny jest wyłącznie dla posiadaczy biletów parkingowych. Miejsca parkingowe trafiły do sprzedaży 5 września o g. 17:00. Nie będzie możliwości zakupienia biletu na parking bezpośrednio przed rozpoczęciem spotkania. Liczba miejsc parkingowych jest mocno ograniczona. 

Przypominamy, że osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich mogą nabywać w naszym systemie biletowym miejsca parkingowe bezpłatnie. Aby móc skorzystać z takiej możliwości, konieczne jest posiadanie przypisanego do swojego profilu na stronie bilety.pogonszczecin.pl statusu osoby niepełnosprawnej. Do dyspozycji dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich posiadamy na każdy kolejny mecz łącznie 24 miejsca parkingowe.,

Kibiców docierających na stadion własnymi samochodami uprzejmie prosimy, by w przestrzeni miejskiej parkowali pojazdy wyłącznie na miejscach do tego przeznaczonych.

OD KIEDY MOGĘ WEJŚĆ NA STADION?
Bramy stadionu będą otwarte w dniu wydarzenia od godz. 15:00, a więc 120 minut przed pierwszym gwizdkiem. Zachęcamy, aby pojawić się na stadionie właśnie o godz. 15:00. Już wtedy będziecie mogli wziąć udział na terenie naszego obiektu w szeregu atrakcji okołomeczowych.

KTÓRYM KOŁOWROTEM WEJDĘ NA OBIEKT?
Przed wejściem na obiekt warto sprawdzić też, którym kołowrotem wejść na właściwy sektor. Do dyspozycji kibiców są kołowrotki KA1 (sektory A1-A11), KA2 (sektory A1-A11), KA3 (sektory A1-A11), KB1 (sektory B1-B8), KB2 (sektory B1-B8), KB3 (sektory B1-B8). Numer kołowrotu, którym powinieneś wejść na swój sektor, a także mapę stadionu znajdziesz na odwrocie swojego biletu.

MAM BILET, ALE KOŁOWROTEK NIE OTWORZYŁ SIĘ. CO ZROBIĆ?
Udaj się do Punktu Obsługi Kibica. W dniu organizacji wydarzenia “Gramy dla Dymka” Punkt Obsługi Kibica będzie działał tak jak w każdy dzień rozgrywania domowych meczów przez Pogoń Szczecin, zatem będzie otwarty na 5 godzin przed pierwszym gwizdkiem sędziego (od g. 12:00). Punkty reklamacyjne, zlokalizowane przy trybunach D i C będą tego dnia zamknięte.

CZY NA STADIONIE BĘDZIE MOŻNA KORZYSTAĆ Z PUNKTÓW GASTRONOMICZNYCH I TOALET?
Tak. Punkty gastronomiczne rozmieszczone będą na sektorach A i B. Na tychże sektorach będą również czynne toalety.

Dodatkowo, w obrębie sektora A1, napotkacie stanowisko ze słodkimi smakołykami w postaci krówek, żelków i innych słodyczy. W okolicy budynku CSDiM, boiska numer 3, znajdziecie strefę grillową.

Jeśli chciałbyś, aby podczas kolejnych domowych meczów Pogoni na terenie naszego obiektu pojawiło się Twoje foodtruckowe stanowisko, skontaktuj się z nami poprzez numer telefonu: 697 725 038 lub adres email: p.banasiak@pogonszczecin.pl.

Pragniemy cały czas podnosić jakość obsługi punktów gastronomicznych na stadionie. W przypadku zauważenia wszelkiego rodzaju nieprawidłowości lub jeśli pojawią się wnioski, które mogłyby zostać wdrożone na obiekcie, prosimy o kontakt z Pawłem Banasiakiem, kierownikiem strefy VIP, poprzez adres email: p.banasiak@pogonszczecin.pl.

Przypominamy też, że podczas wydarzenia “Gramy dla Dymka” na każdego kibica czekać będzie promocja “2 piwa w cenie 1”. To forma rekompensaty i przeprosin ze strony producenta za problemy związane ze smakiem piwa podczas ostatniego domowego meczu.  

CZY NA STADIONIE ZNAJDUJE SIĘ MIEJSCE, W KTÓRYM MOGĘ PRZECHOWAĆ SWOJE RZECZY?
Tak. Na stadionie w dniu wydarzenia “Gramy dla Dymka” będzie czynny jeden punkt depozytowy, w którym będziecie mogli w trakcie imprezy bezpiecznie przetrzymywać swoje rzeczy. Znajdziecie go w okolicy trybuny B.

CZY NA STADIONIE BĘDĄ CZYNNE FANSHOPY?
Tak. W trakcie sobotniej imprezy dla kibiców otwarte będą 3 punkty sprzedaży: główny fanshop stadionowy (w trybunie D), sklepik na koronie trybuny A oraz sklepik za trybuną B (tzw. zewnętrzny). 

JAKIE DODATKOWE ATRAKCJE BĘDĄ CZEKAĆ NA KIBICÓW?
Bramy stadionu otworzą się dla Was w sobotę o g. 15:00. Wówczas swoją działalność rozpoczną nasze strefy gastronomiczne, a także będziecie mogli zacząć zwiedzać zlot samochodów. Zdradzimy Wam, że zobaczycie na nim nie tylko cały przekrój starych i nowych amerykańskich aut, ale również nasz klubowy autokar. Przy wszystkich wozach za symboliczną opłatą będziecie mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia. Zapewniamy, że każdy miłośnik czterech kółek będzie wniebowzięty! Zlot znajdziecie na terenie parkingu zlokalizowanego przy budynku CSDiM.

Od g. 16:00, na terenie naszego obiektu, na boisku ze sztuczną nawierzchnią, najmłodsi będą mogli wziąć udział w grach i zabawach organizowanych przez Pogoń Szczecin Football Schools. Odbywać się tam będzie również “Przedszkoliada”, czyli zajęcia mające na celu aktywację fizyczną dzieci w wieku przedszkolnym. Nieopodal, przy boisku numer 3, pojawi się strefa z dmuchańcami, zamkami dla dzieci i punktami z malowaniem twarzy. 

Bezpośrednio przed meczem rodzice, ich pociechy i wszyscy inni zgromadzeni na koronie naszego stadionu kibice będą mogli również obejrzeć efektowny pokaz piłkarskiej żonglerki. Od g. 16:00 do g. 16:30, w okolicach budynku CSDiM, będą trwały licytacje rozmaitych gadżetów, prowadzone przez Piotra Kołackiego i Piotra Bonarskiego. W ich trakcie będziecie mogli zgarnąć między innymi piłki i koszulki z autografami piłkarskich gwiazd, a także wiele innych, atrakcyjnych pamiątek.

GDZIE ODBĘDĄ SIĘ LICYTACJE PIŁKARSKICH GADŻETÓW I JAKIE GADŻETY BĘDZIE MOŻNA WYLICYTOWAĆ?
Licytacje piłkarskich gadżetów odbywać się będą w okolicach budynku CSDiM od g. 16:00 do g. 16:30. Prowadzone będą przez jednego z organizatorów meczu dla “Dymka”, Piotra Kołackiego, a także reprezentującego Pogoń Szczecin, Piotra Bonarskiego. Oczywiście wszystkie uzyskane z licytacji środki zostaną przekazane na leczenie Roberta Dymkowskiego.

Listę gadżetów, które będziecie mogli wylicytować znajdziecie TUTAJ.

W JAKI SPOSÓB BEZPIECZNIE UCZESTNICZYĆ W IMPREZIE MASOWEJ?
Uczestnik imprezy zobowiązany jest stosować się do regulaminu imprezy masowej (znajdziesz go TUTAJ), komunikatów bezpieczeństwa spikera zawodów oraz do wytycznych i uwag obsługi meczu, w tym stewardów i służb porządkowych. 

Jednocześnie informujemy, że u osób chorych na epilepsję, spektakl świateł odbywający się w trakcie imprezy masowej może wywołać atak padaczki. Prosimy o zachowanie ostrożności i stosowanie się do zaleceń lekarskich.

PONIŻEJ MAPA Z OZNACZONYMI NAJWAŻNIEJSZYMI MIEJSCAMI

Źródło: Pogoń Szczecin 

Dawid Klich | 08.09.2023 |Wiadomości