Piłkarski weekend 23.10.-24.10. – podsumowanie

Podziel się:
Cztery mecze, dwa zwycięstwa dwie porażki. Na plus Pogoń i WB na minus po raz kolejny Erhle i Mierzynianka.

Unia Dolice vs Mierzynianka Mierzyn

Jako pierwsi na plac wybiegli w Dolicach. Miejscowa Unia po raz drugi w tym sezonie podejmowała Mierzynian. Pierwsze spotkanie odbyło się 1 września w 3 rundzie Pucharu Polski ZZPN. Niestety wynik obu meczów jest niekorzystny dla Mierzynianki. W sobotę przegrali 2:1. Jedynego gola dla Mierzynianki strzelił w 60 minucie Mariusz Mielczarek.

2 - 1

Iskierka Szczecin vs Ehrle Dobra

W drugim sobotnim spotkaniu Klasy Okręgowej murawę wybiegli liderzy ze Szczecina oraz Dobrzanie. Do przerwy piłkarze Ehrle mieli nadzieję na przełamanie złej passy porażek. W 19 minucie trafił do siatki Marcin Gniotek. Niestety w drugiej połowie oglądaliśmy tylko trafienia szczecinian, którzy strzelili 4 bramki.

4 - 1

KS Wołczkowo-Bezrzecze vs Hanza Goleniów

Kolejnym sobotnim meczu potykali się wołczkowanie z goleniowianami. Jak mogliśmy przeczytać na oficjalnym profilu KS Wołczkowa-Bezrzecza bilans spotkań był bardzo niekorzystny dla WBB, wystarczy tylko wspomnieć, że nasi piłkarze odnieśli tylko jedno zwycięstwo. Tym przyjemniej jest napisać, że sobotę po dwóch trafieniach Patryka Rajmera (31′, 58') oraz Adriana Papierza (56′) WB odniosło kolejne zwycięstwo w lidze.

3 - 1

Pogoń Szczecin vs Jagiellonia Białystok

Portowcy wybiegli jako ostatni. Był to mecz wychowanków oraz Luki Zachovicia. Trzy z czterech bramek zdobyli wychowankowie (Maciej Żurawski, Kamil Grosicki oraz Sebastian Kowalczyk), jednak to właśnie Słoweniec zasługuje na miano Man of the match. Nie dość, że asystował dwukrotnie to jeszcze sam zaliczył trafienie do bramki Jagi. Nie można zapomnieć, że był "zamieszany" przy kolejnej bramce (M. Żurawskiego).