Znamy zabezpieczenia podczas referendum

Podziel się
Kika dni temu zadaliśmy pytanie Urzędowi Gminy Dobra na temat zabezpieczeń Komisji oraz głosujących. Dzisiaj otrzymaliśmy odpowiedź

To już pewne referendum w sprawie odwołania Teresy Dery odbędzie się 7 czerwca. Tym bardziej aktualne jest pytanie, które zadaliśmy 11 marca. Jak władze Gminy Dobra zabezpieczą członków komisji oraz głosujących? Pytanie to ponownie zadajemy Urzędowi Gminy Dobra.

(…) zwracam się z pytaniem jakie zabezpieczenia przewiduje podczas referendum. Czy będą w lokalach dostępne środki do dezynfekcji rąk, długopisów, urny wyborczej czy kabin? (…)

Dzisiaj otrzymaliśmy odpowiedź:

W odpowiedzi na Pana zapytanie dotyczące zabezpieczenia członków komisji i wyborców podczas głosowania w czasie Referendum uprzejmie informuję, że dla członków komisji zostaną przygotowane przyłbice, maseczki oraz rękawiczki. Dla wyborców udostępnione zostaną jednorazowe długopisy. Zapewnione zostaną również środki do dezynfekcji.

Z poważaniem
Rozalia Adamska
Sekretarz Gminy Dobra

Autor

Dawid Klich

Mąż Ani, ojciec Jasia. Założyciel redlica.pl. Kibic Pogoni Szczecin. Paprykarz urodzony w PRL. Zafascynowany historią Pomorza

Komentarz na temat “Znamy zabezpieczenia podczas referendum

  • 26/05/2020 o 17:36
    Permalink

    Tylko szkoda, że nia ma odpowiedzi jak zachować 2 metry odstępu zwłaszcza wśród członków komisji wyborczej

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

code

Polecamy
Archiwum