Pytanie wciąż aktualne. Jakie zabezpieczenia

Podziel się
To już pewne referendum w sprawie odwołania Teresy Dery odbędzie się 7 czerwca. Tak więc za 2 tygodnie pójdziemy do urn wyborczych.

W uzasadnieniu Komisarza Wyborczego czytamy, że wpłynęła na jego decyzję opinia z Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Policach (PSSE). PSSE nie widzi przeszkód w przeprowadzeniu głosowania pod warunkiem

Wdrożenia przez Panią Wójt Gminy Dobra procedur związanych z przeciwdziałaniem epidemii COVID oraz stosowaniem środków profilaktycznych zapewniających bezpieczeństwo sanitarne członków komisji oraz osobom uczestniczącym w referendum.
fragment uzasadnienia

Tym bardziej aktualne jest pytanie, które zadaliśmy 11 marca. Jak władze Gminy Dobra zabezpieczą członków komisji oraz głosujących? Pytanie to ponownie zadajemy Urzędowi Gminy Dobra.

Dzień dobry,
Zwracam się z pytaniem o przygotowanie do referendum. jakie zabezpieczenia będą zastosowane aby członkowie komisji oraz wyborcy mogli bez obaw uczestniczyć w referendum.

Jak wszyscy wiemy zaplanowane na 10 maja wybory prezydencie nie odbyły się.

W związku z powyższym zwracam się z pytaniem jakie zabezpieczenia przewiduje podczas referendum. Czy będą w lokalach dostępne środki do dezynfekcji rąk, długopisów, urny wyborczej czy kabin?

Z poważaniem
Dawid Klich
redlica.pl

Autor

Dawid Klich

Mąż Ani, ojciec Jasia. Założyciel redlica.pl. Kibic Pogoni Szczecin. Paprykarz urodzony w PRL. Zafascynowany historią Pomorza

2 komentarze/-y na temat “Pytanie wciąż aktualne. Jakie zabezpieczenia

 • 26/05/2020 o 00:53
  Permalink

  Ciekawe czy odpowiedź przyjdzie przed czy po referendum

  Odpowiedz
 • 24/05/2020 o 07:09
  Permalink

  Ide na referendum i koniec. Chodze do sklepow, chodze do pracy to do q…wy dlaczego nie na referendum. Jak widze wszedzie plakaty -Nie ide na refenrendum to zastanawiam sie kto i po co to powiesil i dodatkowo mnie to mobilizuje.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

code

Polecamy
Archiwum