Zalana ul. Szkolna

Podziel się
Ul. Szkolna łącząca kilka ważnych miejscowości w Gminie Dobra m.in. Bezrzecze z Redlicą czy Bezrzecze ze Skarbimierzycami była w 2019 remontowana.

Po remoncie zyskała na odcinku leżącym w lesie chodnik czy tak potrzebne w tym miejscu oświetlenie. Inwestycja wykonana na pierwszy rzut oka perfekcyjny. Drugi rzut okiem ujawnił się wczoraj. jeden z użytkowników Facebooka na grupie Mierzynianki i Mierzynianie opublikował dwa zdjęcia zrobione w okolicy skrzyżowania Folwarcznej ze Szkolną. Na zdjęciach można zobaczyć zalaną wodą skrzyżowanie. Poniżej post użytkownika:

Nie to żebym się czepiał bo ulica Szkolna łącząca Bezrzecze z Redlicą jest już po remoncie i to należy docenić ale gdzie był odbiór techniczny skoro przy małym deszczu droga jest zalana. Przed remontem drogi nie było tego problemu i co na to Enea ze jej słupy stoją w wodzie?

Nie pierwszy to przypadek, gdy po niewielkim deszczu wyremontowana droga jest zalana. Wiedzą o tym doskonale mieszkańcy Bezrzecza gdzie ulice po remoncie również tonęły w wodzie po niewielkich deszczach. Najwidoczniej szwankuje nadzór nad inwestycjami lub odbiory techniczne. Zwłaszcza, że widocznym na zdjęciu miejscu od lat tworzą się zastoiska wody po deszczach więc można było to przewidzieć.

Aries

Współpracownik redlica.pl Wnikliwy obserwator wiadomości z Gminy Dobra

Komentarz na temat “Zalana ul. Szkolna

  • 05/02/2020 o 21:16
    Permalink

    Nie żebym się czepiała ale ulica Szkolna zalana jest od soboty 1 lutego, nie od wczoraj. Woda na tym odcinku stoi już 5 dzień. Teraz tylko czekać aż przyjdzie mróz … I za niedlugi czas będziemy mieć piękne dziury.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

code

Polecamy
Archiwum