Poważna kontuzja Kapitana

Podziel się
Dzisiejsze badania wykazały, że pomocnik Pogoni Szczecin Kamil Drygas doznał zerwania więzadeł: krzyżowego i pobocznego w kolanie. Zawodnik jest już zdiagnozowany i czeka go operacja.

– Więzadło krzyżowe i poboczne są niestety zerwane – potwierdza klubowy lekarz Bartosz Paprota. – Kamila czeka zabieg. Będę go operował w najbliższy piątek.

Po operacji piłkarza czeka żmudna rehabilitacja przed powrotem do treningów i na boisko. – Przerwa naszego pomocnika może potrwać od około 6 do 8 miesięcy – mówi doktor. – To uraz podobny do tego, którego kilka lat temu doznał Hubert Matynia.

Pomocnik Pogoni Szczecin wystąpił w dwóch pierwszych meczach tego sezonu. Był wyróżniającym się piłkarzem zarówno w spotkaniu z Legią Warszawa, jak i z Arką Gdynia. Przez najbliższe miesiące i a będzie musiała radzić sobie bez pomocnika.

Kamilu, cała granatowo-bordowa społeczność czeka na Twój powrót na boisko! Jesteś częścią naszej rodziny i wszyscy jesteśmy z Tobą! “Drygi”, trzymaj się!

ZDROWIA KAPITANIE

Źródło: Pogoń Szczecin SA
Źródło fotografii: Pogoń Szczecin SA

Dawid Klich

Mąż Ani, ojciec Jasia. Założyciel redlica.pl. Kibic Pogoni Szczecin. Paprykarz urodzony w PRL. Zafascynowany historią Pomorza

Polecamy
Archiwum